Miks tellida meid?

Saabudes on vesi juba sees ja tuba valge

Pakume oma klientidele teenust, mis ei vaja täienavaid kommunikatsioone kohapeal. See tähendab, et teil ei pea olema soovitud saunatamise kohas vett, ega elektrit, kuna liikuv tünnisaun saabub koos veega. Samuti on kompleks varustatud akult töötavate valgustitega, mis tagavad piisava valgustatuse kompleksi sees ja lähiümbruses.

Saabudes saab kohe sauna minna

Reeglina pakume teenust, kus sauna keris ja tünnis olev vesi on eelnevalt soojaks köetud. Selline lähenemine vähendab oluliselt meie tööaega kohapeal ja võimaldab klientidel paremini ajastada sauna kasutamist koos muude võimalike tegevustega

Ruumi jagub kõigile

Saunakompleksi mahub korraga vähemalt 15 inimest, umbes 5 inimest korraga lavale ja vähemalt 10 korraga tünni.

Kompleksiga on kaasas operaator

Operaator tagab sauna ja tünni soojana hoidmise, samas jälgib ta pidevalt temperatuure ja lisatava puidu kogust ja välistab sellega üle kütmise. Samas lisab operaatori kohalolu turvalisust. PS! Kindlasti ei tule operaator koos teiega sauna ega tünni, vaid viibib läheduses ja siseneb sauna, sellest eelnevalt märku andes, vaid puude lisamiseks.

Lahkudes võtame vee kaasa

Pea, et sama oluline, kui veega saabumine on mõningatel juhtudel ka veega lahkumine. Reeglina leiame kasutatud tünniveele koha väljaspool kliendi hoovi, et see ei põhjustaks hoovi poriseks või libedaks jääväljaks muutumist.